Fotogalerie rekonstrukcí
Novinky a akční nabídky
Pošlete nám Vaši poptávku!

Vyplňte prosím všechny kolonky. Děkujeme!
Rychlý kontakt
+420 773 320 004
+420 548 211 577
info@alfavertical.cz

> Více kontaktů <

O společnosti

Historie firmy sahá do minulého století a porevolučních dob...
V tomto čase se protly cesty architektů a inženýrů aby společně realizovali představy o kultuře bydlení v moderním pojetí,dostupné pro všechny...

Vznikly tak první návrhy interiérů a realizovaly se do ucelených dodávek zakázkových interiérů.
V návaznosti na požadavky klientů a na základě získaných zkušeností jsme začali realizovat i změny dispozic panelových bytů a jako vůbec první v Brně provedli kompletní výřezy nosných a nenosných panelů v bytě Brně na Vinohradech.
Na základě zveřejnění této realizace v médiích a České televizi se znásobily poptávky po těchto úpravách a změnách a od této doby jsme realizovali desítky a stovky výřezů.
Za více jak 20let jsme jako generální dodavatel nejen výřezů panelů ale především celkových rekonstrukcí změnili stovky bytů a kanceláří.

Díky těmto úspěchům se cesty inženýrů a architektů spojily a v průběhu následujících let prošly různými etapami vývoje a podnikání aby se vykrystalizovaly a vyprofilovaly do současné podoby, specialistu na kompletní rekonstrukce bytů se sídlem v Brně-ALFA VERTICAL s.r.o.

Reference od zákazníků

Libor Pelant:

  • Rychlá reakce na poptávku – nabídka v ten samý den. Dodržení ceny
  • Komplexní služby – nabídka vč. zednického zapravení
  • Profesionální, vstřícné a rychlé jednání
  • Dodržení dohodnutých termínů, ochota dokončit práce o víkendu
  • Pěkně provedené zednické zapravení
  • Každý den proveden základní úklid

Celkově jsem s prací Alfa Vetical a tím pádem finálním výsledkem velmi spokojen.

Ing. Michaela Ličková:

Děkuji Vaší firmě za odvedenou práci a pohotovost, s jakou byly řešeny nepředvídatelné komplikace vzniklé během rekonstrukce.

Manželé Koneční-Brno-Bohunice:

Pro rekonstrukci celého bytu s firmou ALFA VERTICAL s.r.o. jsme se rozhodli po delším uvažováním a výběru ze 4 firem. Zvolili jsme zlatou střední cestu a myslím, že jsme udělali dobře. Rekonstrukce byla velice dobře provedena, zaměstnanci měli odborný a velmi ochotný přístup, byli schopni dořešit každý detail k naší spokojenostia a bez průtahů reagovat na naše podněty. Práce probíhaly bez zásadních komplikací a kupodivu si ani sousedé nestěžovali..Velmi nás těší,jak výsledek koresponduje s našimi představami.Úpravy a celkové architektonické řešení,výřez,podlaha a omítky doplnila krásná kuchyňská linka a vestavné skříně.
Proměnu závidí naše děti i známí,vřele doporučejeme!Díky!

Mgr. Franzová-Brno Vinohrady:

Firma ALFA VERTICAL s.r.o. měla po celou dobu našich jednání velmi korektní a odborný přístup, ať už v začátku jednání v kanceláři, rychlost zpracování projektové dokumentace a cenové nabídky, nebo poté i na stavbě. Rekonstrukce našeho jádra proběhla na výbornou, termín byl bez problémů splněn a i s celkovou cenou zakázky jsme byli spokojeni.

Ing. Sobotka:

Na firmu ALFA VERTICAL s.r.o. jsem se obrátil ve věci výřezu do nosného panelu mezi obývacím pokojem a kuchyní. Firma za mě vyřídila vše potřebné a já jsem byl mile překvapen nejen jednáním, ale hlavně rychlostí, s jakou bylo jednak vyřízeno stavební povolení a vše, co k tomu bylo potřeba (statika, projekt,apod.) .Přes mé veškeré obavy  ze samotné realizace mě rychlost a profesionalita naprosto ohromily.Samotná příprava,řezání a osazení statického zajištění naprosto na jedničku,spokojenost i na straně kontroly stavebního úřadu.
Není co dodat.
Rozhodně doporučuji všem!

Tomáš Jagoš

Firma Alfa Vertical nám v panelákovém bytě vyřezávala otvor do nosné zdi, díky čemuž jsme mohli propojit kuchyni s obývákem a získat tak větší prostor. Spolupráce byla po celou dobu perfektní. Příjemně nás překvapili i chlapi, co vyřezávali samotný panel - ať už pořádkem a čistotou, který po nich zůstal, tak i příjemným vystupováním. S výsledkem práce jsem velmi spokojený a firmu Alfa Vertical můžu s klidem doporučit.

Eva Barnová

Děkujeme za skvěle provedenou práci. Hlavně si ceníme výborné komunikace, vstřícnosti a maximální ochoty pomoci a vyhovět. Rozpočet byl dodržen, každá změna byla konzultována, všechno probíhalo bez problémů. Díky!

K.a P. Alegria

S celkovou rekonstrukcí jsme velmi spokojeni. Bylo vyhověno všem našim požadavkům. Velmi oceňujeme rychlou a bezproblémovou komunikaci a férové jednání. Určitě doporučíme všem našim známým.
 

Hana Jurajdová

Se spoluprací s firmou Alfa Vertical jsem byla velmi spokojená. Zvláště oceňuji navržená technická řešení odpovídající mé představě o výsledné rekonstrukci. Korektní a vstřícný přístup, co řekli to splnili bezezbytku. S čistým svědomím mohu doporučit.

 

Fotogalerie - O společnosti

O společnosti fotogalerie
O společnosti fotogalerie
O společnosti fotogalerie
O společnosti fotogalerie
O společnosti fotogalerie
O společnosti fotogalerie

© 2021 ALFA VERTICAL s.r.o.
Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským právem.
Tvorba webových stránek & SEO - webSEO.cz