Fotogalerie rekonstrukcí
Novinky a akční nabídky
Pošlete nám Vaši poptávku!

Vyplňte prosím všechny kolonky. Děkujeme!
Rychlý kontakt
+420 773 320 004
+420 548 211 577
info@alfavertical.cz

> Více kontaktů <

FAQ

REKONSTRUKCE BYTU

Chci zrekonstruovat byt, co mám pro to udělat?

V prvé řadě nás kontaktujte (telefon nebo email), domluvíme se na osobní schůzce u nás v kanceláři nebo v rekonstruovaném bytě, probereme vše potřebné – Vaše představy, možnosti, na základě této schůzky Vám vyhotovíme nezávaznou cenovou nabídku. Pokud se Vám bude cenová kalkulace líbit, dohodneme s Vámi termín realizace a dochází k podpisu smlouvy o dílo. Od zahájení rekonstrukce až po její ukončení se prakticky o nic nestaráte, pouze prováděné práce a dodávaný materiál kontrolujete. Zařizujeme také úklid společných prostor.

Potřebuji pro rekonstrukci nějaké povolení?

Pokud neměníte dispozici bytu nebo neprovádíte zásah do nosné konstrukce domu, zpravidla není potřeba stavební povolení. V případě budovy s více bytovými jednotkami pouze informujete nájemníky nebo bytové družstvo o zamýšlených pracích. U domů a samostatných bytových jednotek není potřeba žádné povolení. V případech zásahu do nosných konstrukcí nebo změn dispozice bytu vám potřebná povolení vystaví váš stavební odbor.

Jak dlouho trvá rekonstrukce bytu, koupelny, bytového jádra?

Protože dodržujeme technologické postupy dané výrobci, rekonstrukce trvá od 2 do 5ti. pracovních týdnů, záleží na složitosti.

REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA

Jaké práce se při rekonstrukci bytu, koupelny, bytového jádra provádí?

V případě klasického umakartového jádra práce začínají bouracími pracemi, demontáží jádra, navážkou materiálu, výstavbou nových konstrukcí, instalacemi (voda, kanalizace, elektro), SDK podhledy, omítky, vyrovnání podlahy, montáž obkladů a dlažby, malby a nátěry, pokládka podlahy, kompletace (elektro, zařizovací předměty, dveře), vyklizení, úklid.

ŘEZÁNÍ DO PANELŮ

Chci vyříznout panel, co mám pro to udělat?

Kontaktujte nás, domluvíme se na dalším postupu. Je potřeba určit, zda je panel nosný nebo nenosný. V případě nosného panelu je potřeba vyřídit stavební povolení, jsme schopni vše vyřídit za Vás. V případě nenosného panelu je postup jednodušší, obvykle není stavební povolení potřeba. Pokud je panel nosný, veškeré dokumenty ke stavebnímu povolení pro Vás zajistíme. Pokud již máte statický posudek a stavební povolení a hledáte realizační firmu, která Vám výřez panelu udělá na klíč - neváhejte se na nás obrátit, zajišťujeme kompletní práce – vyřežeme panel, dodáme ocel, osadíme ji a následně zlikvidujeme stavební suť a otvor zapravíme.

Zajišťujete vyřízení stavebního povolení?

Ano, jsme schopni zajistit veškeré dokumenty, tedy projektovou dokumentaci, statický posudek, požárně bezpečnostní řešení vč. souhlasu hasičů, souhlas stavebního bytového družstva i stavebního úřadu. Pokud s námi stavební povolení vyřizujete i práce realizujete, jsou projekční práce za zvýhodněnou cenu.

DALŠÍ DOTAZY

Je vaše návštěva na místě rekonstrukce a vypracování cenové nabídky zdarma?

Ano, naše návštěva a prvotní konzultace, včetně vypracování cenové nabídky je zdarma.

Jak dlouho trvá zpracování návrhu interiéru?

Zpracování návrhu interiéru je vždy velice individuální a záleží, zda máte jasnou představu nebo ne. Nejlepší je přijít alespoň měsíc dopředu před plánovanou rekonstrukcí.

Jak dlouho trvá vyřízení stavebního povolení?

Je vhodné přijít s požadavkem na vyřízení stavebního povolení co nejdříve před plánovanou realizací. Záleží vždy na konkrétní zakázce, snažíme se vždy klientům vyjít co nejvíce vstříc. Obecně lze říci, že projektovou dokumentaci a statický posudek máme zpracovaný cca do 14ti dnů, poté se podává na hasiče nebo (pokud nejsou hasiči potřeba) na stavební úřad. Je potřeba počítat, že stavební úřad má na vyjádření až 60dní.

Zajišťuje firma i odvoz stavební suti a dalšího nepotřebného materiálu?

Ano, firma Alfa vertical s.r.o. zajistí odvoz veškerého nepotřebného stavebního materiálu a suti.

Jaká je pracovní doba pro hlučné práce?

Práce spojené se zvýšeným hlukem provádíme v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin tak, abychom co nejméně omezovali ostatní obyvatele v domě.

Lze financovat rekonstrukci bytu ze stavebního spoření?

Ano čerpání finančních prostředků ze stavebního spoření, případně jakékoliv jiné formy úvěru, jsou dnes zcela běžnou záležitostí.

Zajišťujete v průběhu rekonstrukce úklid?

Ano, v průběhu rekonstrukce zajišťujeme denně úklid společných prostor domu, včetně výtahu.

Máte na práce vlastní řemeslníky?

Ano, máme vlastní tým zkušených a profesionálních řemeslníků, každý je specialistou na konkrétní obor. Tudíž je naší předností, že všechny realizované zakázky jsou prováděny výhradně našimi zaměstnanci.

Dodáváte práci s materiálem nebo si materiál můžeme obstarat sami?

Veškeré naše služby jsou kompletně na klíč. Vy si pouze vyberete, vše ostatní od objednávky až po dodání zajišťujeme my. Není ale ani problém, když si nějaký materiál chce zákazník zakoupit sám. Tuto skutečnost ovšem musí klient oznámit před podpisem smlouvy o dílo.

Jste plátci DPH?

Ano, jsme plátci DPH. Tím pádem od nás máte zvýhodněné ceny veškerých materiálů, oproti tomu, kdy by jste si materiály kupovali sami.

© 2021 ALFA VERTICAL s.r.o.
Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským právem.
Tvorba webových stránek & SEO - webSEO.cz