Fotogalerie rekonstrukcí
Novinky a akční nabídky
Od 1.8. do 14.8.2020 bude celofiremní dovolená a k dispozici budeme zase až od 17.8.2020. 
Pošlete nám Vaši poptávku!

Vyplňte prosím všechny kolonky. Děkujeme!
Rychlý kontakt
+420 773 320 004
+420 548 211 577
info@alfavertical.cz

> Více kontaktů <

Epoxidové podlahy, například s firmou pokladkapodlahpraha.cz

 Epoxidové podlahy, třeba s firmou pokladkapodlahpraha.cz, se ve většině případů pokládají na betonovou podlahu a nejvíce jsou realizovány v průmyslových a komerčních prostorách. Ale vypadá dobře i v domě nebo v bytě. Základem každé epoxidové podlahy je dvoufázové složení epoxidové pryskyřice a jejího tvrdidla. Také složení složek tohoto typu podlahy může být doplněno různými aditivy, které stabilizují směs a zvyšují její pevnost vůči mechanickému poškození.

Epoxid nejen v průmyslových objektech, například s firmou pokladkapodlahpraha.cz

Jak už bylo řečeno, realizace epoxidových podlah je zejména v průmyslových a komerčních prostorách, ale můžeme se s nimi setkat také v obchodních centrech, zdravotnických zářeních, veřejných budovách, jak jsou úřady, banky, školy a školky. Všestranné využití epoxidových podlah je jejich nespornou výhodou.

pokládka podlahy praha

Epoxidová samonivelační podlaha je pevná, sjednocená struktura, naprosto neškodná pro zdraví a snadno se čistí. Ano, to je přesně ten krásný povlak, který se stále častěji vyskytuje v restauracích, bankách a luxusních apartmánech. Kromě toho je tento povlak díky své šetrnosti k životnímu prostředí velmi oblíbený v zařízeních pro péči o děti a v nemocnicích.

Výhody a nevýhody

Vysoká odolnost proti opotřebení patří mezi ty významnější výhody epoxidových podlah. Takový povrch vydrží déle než 40 let a po dlouhou dobu si zachová svůj reprezentativní vzhled. Snadná údržba je další výhodou a díky monolitické podlahové konstrukci je povrch takové podlahy méně náchylný k hromadění nečistot a v důsledku toho k množení škodlivých mikroorganismů na svém povrchu. Hladký povrch je snadnější pro mokré čištění a vyžaduje minimální spotřebu čisticích a dezinfekčních prostředků. Odolnost proti změnám teploty je také velmi důležitým pozitivem epoxidových podlah, dobře odolávají změnám teploty a můžeme je také proto použít i ve wellness centrech. Tento typ podlah nevyžaduje dodatečnou hydroizolaci v místnosti, protože je vybaven téměř nulovou propustností par a dokáže tento úkol zvládnout. Pokladkapodlahpraha.cz - a vše bude opět jako nové.

S mnoha výhodami má epoxidová podlahová podlaha několik nevýhod. Bez ohledu na složky směsi vyžaduje důkladnou práci a náročnou přípravu pracovní plochy, jinak se zhorší kvalita, vizuální a praktické vlastnosti a dále je extrémně obtížné úplně odstranit z povrchu na konci své životnosti veškeré nedostatky , protože nezajišťuje opětovné použití.

Pokládka s firmou pokladkapodlahpraha.cz

Pokládka epoxidové podlahy se provádí na předem připravený beton. Poskytuje vysokou tuhost a tvrdost podlahy. Díky monolitickému designu je systém schopen úspěšně odolat vysokým chemickým a mechanickým zatížením. Tento typ polymerního povlaku se liší náplní, tloušťkou a způsobem aplikace. Takové možnosti umožňují spolehlivého a optimálního řešení zejména pro průmyslové prostory s různými provozními podmínkami a účelem. Epoxidový podlahový systém je vybrán na základě ekonomických úvah a návrhového zatížení podlahy. Asi nejodolnější jsou epoxidové podlahy s technologií použití křemičitého písku. V průmyslu se epoxidové křemenné podlahy instalují na místech s maximální intenzitou zatížení. Pokladkapodlahpraha.cz - jednička ve svém oboru.

© 2020 ALFA VERTICAL s.r.o.
Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským právem.
Tvorba webových stránek & SEO - webSEO.cz