Fotogalerie rekonstrukcí
Novinky a akční nabídky
Od 1.8. do 14.8.2020 bude celofiremní dovolená a k dispozici budeme zase až od 17.8.2020. 
Pošlete nám Vaši poptávku!

Vyplňte prosím všechny kolonky. Děkujeme!
Rychlý kontakt
+420 773 320 004
+420 548 211 577
info@alfavertical.cz

> Více kontaktů <

Bezpečnostní zámky vchodových dveří

 Dveře bez zámku si vlastně ani nedovedeme představit. je to přitom velmi jednoduchý a vynalézavý mechanismus, který bychom ovšem neměli podceňovat. Všichni totiž určitě chceme ochránit nejen náš majetek, ale především sami sebe. Obyčejný klíč a obyčejný zámek tedy stačit určitě nebude. Podle posledních průzkumů se setkáváme čím dál častěji s případy vloupání,kdy zloději neměli příliš velkou práci se do domu nebo bytu dostat. V takových případech pak vynaložené prostředky na opravu vylomeného zámku a jeho opravu by byly mnohdy větší, než bychom vynaložili do bezpečnostních zámků. Volba toho správného zámku do vchodových dveří má určitě svůj význam.

Možnost volby

Na každé dveře ale patří jiný zámek a tak bychom se měli poradit s odborníky. Jako vhodné a nejpoužívanější zámky jsou cylindrové zámky. Jejich výhodou je především kvalitní klíč a cena. Pokud tedy máme zájem o cylindrové zámky, musíme znát tloušťku dveří, abychom namontovat upevňovací šroub. laická neodbornost by ovšem mohla způsobit spíše špatné upevnění a tak opět je vhodná situace, zavolat si na pomoc zámečníky. Cylindrové zámky jsou v podstatě válečky, které mají otvor pro klíč, kde se nachází několik odpružených blokovacích kolíků. Každý klíč tohoto zámku má jiné zářezy, ale i tyto zámky odpovídají určitému systému zabezpečení.

Moderní technologie

V současném moderním světě se můžeme setkat i s jinými druhy zámků. Zámek, který vlastně nepotřebuje klíč je zámek kódovaný. Ten je možné otevřít pomocí číselného kódu a jde o velmi vysokou úroveň zabezpečení. Na stejné úrovni je i elektronický zámek, ale ten můžeme otevřít pomocí čipové karty. Mohou se na trhu objevit i modely, které mají numerickou klávesnici a ty modernější jsou dokonce i na otisk prstu.

Přídavný zámek

Tento druh zámku na naše vchodové dveře slouží stejně jako klasický zámek, ale můžeme jeho instalací mít větší zabezpečení. Jeho instalace je velmi jednoduchá a funguje na principu malé závory. Přídavný zámek najdeme v mnoha domácnostech, je to taková druhá pojistka proti zlodějům.

Profesionální zámečnické firmy

Abychom se po návratu z dovolené nemuseli zabývat bezpečnostními zámky, měli bychom na to před odjezdem pamatovat. Proto je vhodné a přijatelné řešení oslovit odbornou firmu, která nabízí své služby v této oblasti a máme po starostech.

Zaměstnanci zámečnických firem jsou schopni nám nejen poradit, ale také nainstalovat zámek podle našich požadavků a potřeb. navíc mají letité zkušenosti a ví, jak svou práci dělat zodpovědně a především dobře. Nabízejí nám také nonstop zámečnický servis, tedy 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Musíme mít na paměti, že vchodové dveře našeho bytu nebo domu mohou být jedinou přístupovou cestou do bytu a je tedy zapotřebí, abychom dům dobře zabezpečili před zloději. Základem je tedy bezpečnostní zámek pro dveře, správná instalace zámku a odborné ruce zámečníka. Nebojme se tedy takovou firmu oslovit, trh služeb jich nabízí mnoho a na nás teď je,abychom si vybrali tu pravou a spolehlivou.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

© 2020 ALFA VERTICAL s.r.o.
Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským právem.
Tvorba webových stránek & SEO - webSEO.cz