Fotogalerie rekonstrukcí
Novinky a akční nabídky
 
Pošlete nám Vaši poptávku!

Vyplňte prosím všechny kolonky. Děkujeme!
Rychlý kontakt
+420 773 320 004
+420 548 211 577
info@alfavertical.cz

> Více kontaktů <

Články


Rekonstrukce bytů a bytových jader s Alfa Vertical s.r.o. Brno

Se zákazníkem se snažíme vždy co nejúžeji spolupracovat, aby výsledek maximálně odpovídal jeho představě o vysněném bydlení. Na začátku je samozřejmě vždy představa zákazníka, více či méně reálná, kterou je potřeba doladit a zkorigovat.

Malíři pokojů Praha - ten pravý tým

 Jsme specialisté na malířské práce všeho druhu a ve všech druzích prostor. Naši lidé vám rádi pomohou s návrhem inovace pokoje či pokojů od začátku do konce. Vybereme s vámi jak barevné sladění v různých variantách, tak i strukturu barvy, aby odpovídala vaší představě.

Finská sauna a její využití - saunaproject.shop

 Sauna je velmi oblíbeným místem pro odpočinek, ale také pro uvolnění mysli a svalstva. ve starém Římě věděli, že sauna nebo - li lázeň přináší očistu nejen těla, ale také právě mysli a v dnešní uspěchané době si člověk čas od času opravdu musí odpočinout a načerpat nové síly.

Epoxidové podlahy, například s firmou pokladkapodlahpraha.cz

 Epoxidové podlahy, třeba s firmou pokladkapodlahpraha.cz, se ve většině případů pokládají na betonovou podlahu a nejvíce jsou realizovány v průmyslových a komerčních prostorách. Ale vypadá dobře i v domě nebo v bytě.

Sauna a její princip - saunaproject.cz

 Finská sauna představuje v současné době určitý druh komfortu, který bychom si chtěli pořídit u nás doma. Není to špatný nápad, zvlášť poté, co nás již přestalo bavit chodit do veřejné sauny a dělit se tak o saunu s desítkami jiných nadšených jedinců.

Jak spolehlivě a rychle rozšířit svůj podnikatelský záměr - mobidock.cz

 Podnikáme - li například v zemědělství, jistě se potýkáme s nedostatkem místa zejména pro ustájení hospodářských zvířat nebo s uskladněním jejich krmiva a slámy pro podestýlku. Zděná stavba představuje celkem hodně papírování a úřadování, není to také hotovo za dva měsíce a my potřebujeme situaci vyřešit co možná nejdříve.

Moderní interiér se bez správné malby neobejde - malirstvi-praha.cz

 Rekonstrukce nebo jen oživení interiéru vyžaduje spoustu změn a jednou z nich je i malování. Je třeba pokoj oživit něčím novým, abychom si nepřipadali jako v nudném světě, který nemá žádnou jiskru.

Lyžovačka v Koutech nad Desnou a ubytování v komfortních roubenkách

Když se řekne lyžování v Jeseníkách, mnohým z vás se vybaví Kouty nad Desnou. Tento velký lyžařský areál patří k nejoblíbenějším v celé oblasti díky kvalitnímu zázemí, šesti sedačkové lanovce, krásným upraveným svahům i běžkařským trasám.

Bezpečnostní zámky vchodových dveří

 Dveře bez zámku si vlastně ani nedovedeme představit. je to přitom velmi jednoduchý a vynalézavý mechanismus, který bychom ovšem neměli podceňovat. Všichni totiž určitě chceme ochránit nejen náš majetek, ale především sami sebe.
Zobrazit vše
© 2020 ALFA VERTICAL s.r.o.
Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským právem.
Tvorba webových stránek & SEO - webSEO.cz