Fotogalerie rekonstrukcí
Novinky a akční nabídky
Pošlete nám Vaši poptávku!

Vyplňte prosím všechny kolonky. Děkujeme!
Rychlý kontakt
+420 773 320 004
+420 548 211 577
info@alfavertical.cz

> Více kontaktů <

Články


Rekonstrukce bytů a bytových jader s Alfa Vertical s.r.o. Brno

Se zákazníkem se snažíme vždy co nejúžeji spolupracovat, aby výsledek maximálně odpovídal jeho představě o vysněném bydlení. Na začátku je samozřejmě vždy představa zákazníka, více či méně reálná, kterou je potřeba doladit a zkorigovat.

Žaluzie a jejich historie

 Žaluzie se mezi námi objevují možná déle, než jste čekali. Husté okenní mřížky zvané mašrabíjí se objevovaly už ve starověké Indii, aby zajistily soukromí v indických harémech. V Evropě – a to zejména na jejím jihu – se horizontální dřevěné přepážky začaly používat zejména v 16.

Plastová okna

 Okna se nekupují na jednu sezónu, ale mají sloužit dlouhá léta. Proto je třeba dobře promyslet důvody, proč zvolit variantu plastových oken. Dají se instalovat do rodinných domů, ale i do paneláků a zděných bytů.

Vyražte do Jeseníků i v létě - ověřený tip pro letní dovolenou i s dětmi

Letos někteří z nás raději stráví letní dovolenou v České republice místo zahraniční. Důvodem jsou problémy způsobené koronavirem. Už se to sice dostává do normálu, ale i tak 80% Čechů stráví dovolenou raději ve své vlasti.

Malíři pokojů Praha - ten pravý tým

 Jsme specialisté na malířské práce všeho druhu a ve všech druzích prostor. Naši lidé vám rádi pomohou s návrhem inovace pokoje či pokojů od začátku do konce. Vybereme s vámi jak barevné sladění v různých variantách, tak i strukturu barvy, aby odpovídala vaší představě.

Finská sauna a její využití - saunaproject.shop

 Sauna je velmi oblíbeným místem pro odpočinek, ale také pro uvolnění mysli a svalstva. ve starém Římě věděli, že sauna nebo - li lázeň přináší očistu nejen těla, ale také právě mysli a v dnešní uspěchané době si člověk čas od času opravdu musí odpočinout a načerpat nové síly.

Epoxidové podlahy, například s firmou pokladkapodlahpraha.cz

 Epoxidové podlahy, třeba s firmou pokladkapodlahpraha.cz, se ve většině případů pokládají na betonovou podlahu a nejvíce jsou realizovány v průmyslových a komerčních prostorách. Ale vypadá dobře i v domě nebo v bytě.

Sauna a její princip - saunaproject.cz

 Finská sauna představuje v současné době určitý druh komfortu, který bychom si chtěli pořídit u nás doma. Není to špatný nápad, zvlášť poté, co nás již přestalo bavit chodit do veřejné sauny a dělit se tak o saunu s desítkami jiných nadšených jedinců.

Jak spolehlivě a rychle rozšířit svůj podnikatelský záměr - mobidock.cz

 Podnikáme - li například v zemědělství, jistě se potýkáme s nedostatkem místa zejména pro ustájení hospodářských zvířat nebo s uskladněním jejich krmiva a slámy pro podestýlku. Zděná stavba představuje celkem hodně papírování a úřadování, není to také hotovo za dva měsíce a my potřebujeme situaci vyřešit co možná nejdříve.
Zobrazit vše
© 2021 ALFA VERTICAL s.r.o.
Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským právem.
Tvorba webových stránek & SEO - webSEO.cz