Fotogalerie rekonstrukcí
Novinky a akční nabídky

Důležitá informace:
V nedávné době byla naše společnost očerněna několika velmi negativními referencemi. Autoři s námi nebyli v žádném kontaktu a nefigurují v našich databázích poptávek, zakázek, pracovníků, zájemců ani partnerů. Tyto reference naprosto neodpovídají realitě ani zkušenostem skutečných zákazníků. Po vyhodnocení s policií ČR jsme došli k závěru, že se jedná o cílený likvidační útok se záměrem poškodit naši společnost. Proto bylo podáno trestní oznámení a celou věc bude řešit policie.

Děkujeme za pochopení.
Budeme rádi za jakékoliv vaše připomínky.


Přidali jsme nové reference rekonstrukcí bytových jader i celých bytů v Brně!
Textová hodnocení zákazníků->


Potřebujete poradit s rekonstrukcí Vašeho bytu, jádra nebo jen koupelny?
Jsme zde pro Vás!
Pošlete nám Vaši poptávku!

Vyplňte prosím všechny kolonky. Děkujeme!
Rychlý kontakt
+420 773 320 004
+420 548 211 577
info@alfavertical.cz

> Více kontaktů <

Články


Rekonstrukce bytů a bytových jader s Alfa Vertical s.r.o. Brno

Se zákazníkem se snažíme vždy co nejúžeji spolupracovat, aby výsledek maximálně odpovídal jeho představě o vysněném bydlení. Na začátku je samozřejmě vždy představa zákazníka, více či méně reálná, kterou je potřeba doladit a zkorigovat.

Lyžovačka v Koutech nad Desnou a ubytování v komfortních roubenkách

Když se řekne lyžování v Jeseníkách, mnohým z vás se vybaví Kouty nad Desnou. Tento velký lyžařský areál patří k nejoblíbenějším v celé oblasti díky kvalitnímu zázemí, šesti sedačkové lanovce, krásným upraveným svahům i běžkařským trasám.

Bezpečnostní zámky vchodových dveří

 Dveře bez zámku si vlastně ani nedovedeme představit. je to přitom velmi jednoduchý a vynalézavý mechanismus, který bychom ovšem neměli podceňovat. Všichni totiž určitě chceme ochránit nejen náš majetek, ale především sami sebe.

Automatické závlahové systémy jsou ekonomické, šetří čas i námahu

Pokud si splníte sen o krásném bydlení a postavíte si dům, je čas začít budovat zahradu. Vytvořit si u domu malou či větší oázu klidu, ve které budete rádi trávit volné chvíle. Na svou zahradu si chceme zasadit nový trávník, keře, stromy či trvalky, které atmosféru zahrady maximálně umocní a užitkové rostlina zase uspokojí i vaše chutě.

Důvody, proč si půjčit dodávku

V posledních letech jsme všichni zřejmě zaznamenali velký zájem o pronájem automobilu nebo pronájem obytné dodávky. Hlavně rodiny s dětmi se nechávají unést tzv. karavaninkem, který je velmi populární v západní Evropě.

Plachta na bazén pro každý rozměr

Plachty na bazén dominují našemu portfoliu produktů a jsme schopni je zcela přizpůsobit klientovi na míru. V praktickém ohledu tyto plachty výrazně zvyšují komfort užívání bazénu a volba parametrů je čistě na klientovi.

Posuvné dveře na stěnu nebo do stavebního pouzdra?

Pokud stojíte před otázkou, zda si pořídit dveře posuvné na stěnu nebo do stavebního pouzdra, je pro vás klíčová jedna otázka – v jaké fázi se ocitáte? Stavíte novostavbu, plánujete rozsáhlou rekonstrukci stávajícího bydlení nebo chcete jen vyměnit dveře? Svojí praktičností a minimalistickou elegancí nepochybně vítězí posuvné dveře do stavebního pouzdra.

Židle k PC by měla být pohodlná, zároveň ale tvořit dostatečnou oporu pro krk a záda

Krční páteř bolí? A stejně tak i bederní? To pak je něco špatně s naším posezením v kanceláři, židle k PC by samozřejmě měla splňovat určité normy. A to skoro bez ohledu na to, jestli na ní budete sedět osm hodin denně nebo relativně občas.

Rodinné domy ve Zlíně

Na dnešním trhu nemovitostí je nepřeberné množství nabídek nemovitostí, které jsou jako stvořeny pro první bydlení či založení rodiny. Samozřejmě i na tomto trhu jsou omezené možnosti. Lepší bydlení je hned zakoupeno, ale proto je tento trh dobré neustále sledovat.
Zobrazit vše
© 2019 ALFA VERTICAL s.r.o.
Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským právem.
Tvorba webových stránek & SEO - webSEO.cz