Fotogalerie rekonstrukcí
Novinky a akční nabídky

Přidali jsme nové reference rekonstrukcí bytových jader i celých bytů v Brně!
Textová hodnocení zákazníků->

Potřebujete poradit s rekonstrukcí Vašeho bytu, jádra nebo jen koupelny?
Jsme zde pro Vás!
Pošlete nám Vaši poptávku!

Vyplňte prosím všechny kolonky. Děkujeme!
Rychlý kontakt
+420 773 320 004
+420 548 211 577
info@alfavertical.cz

> Více kontaktů <

Články


Rodinné domy ve Zlíně

Na dnešním trhu nemovitostí je nepřeberné množství nabídek nemovitostí, které jsou jako stvořeny pro první bydlení či založení rodiny. Samozřejmě i na tomto trhu jsou omezené možnosti. Lepší bydlení je hned zakoupeno, ale proto je tento trh dobré neustále sledovat.

Betonové ploty jako dobrá varianta oplocení

V případě nemovitosti je zapotřebí zauvažovat, jakým způsobem svůj pozemek oplotíte. Možností se nabízí hned několik. Většinu lidí napadnou klasické dřevěné plaňky. Další možností jsou drátěné ploty.

Zpevnění svahu gabiony

  Pro zpevnění svahu před případným sesuvem půdy se v dnešní době hojně využívají takzvané gabiony. Gabionové ploty jsou vyplněny nejčastěji lomovým nebo přírodním kamenem. Konstrukci gabionů tvoří drátěná konstrukce, která je ochráněna povlakem zinku a hliníku.

Rekonstrukce bytů a bytových jader s Alfa Vertical s.r.o. Brno

Se zákazníkem se snažíme vždy co nejúžeji spolupracovat, aby výsledek maximálně odpovídal jeho představě o vysněném bydlení. Na začátku je samozřejmě vždy představa zákazníka, více či méně reálná, kterou je potřeba doladit a zkorigovat.

Příprava kávy

Káva je oblíbený nápoj, který pijí lidé po celém světě. Denně se vypije přes 2 miliardy kávových šálků. Finové jsou v konzumaci kávy největšími spotřebiteli. Jejich spotřeba převyšuje 4 kg na osobu a rok.

Vybavení do ložnic - modernispani.cz

Součástí každé ložnice a postele by měly být doplňky. Nejčastěji se jedná o polštáře, přikrývky nebo přehozy přes postel. Modernispani.cz se specializuje na tento sortiment a také se v něm nachází celá řada těchto doplňků.

Rady pro zdravý spánek

Pro kvalitní spánek je důležité splňovat základní pravidla pro správný výběr matrace. Od kvalitní matrace se odvíjí, jak se budete cítit následující den. Existuje pravidlo deseti základních rad pro správný výběr matrace.

Wellmall.cz - vybavení koupelen a toalet

Internetový obchod Wellmall.cz, zabývající se prodejem vybavení do koupelen a toalet, působí již na trhu více než 10 let. Za tu dobu se neustále rozšiřuje a neustále aktualizuje a modernizuje svůj sortiment tak, aby zákazníkům mohl při nákupu poskytnout vše potřebné z jednoho místa.

Vytápění, chlazení a vysoušení domů a průmyslových objektů

Společnost Remko s.r.o., orientující na trh vytápění, chlazení a vysoušení domů nebo průmyslových objektů, nabízí 35 let zkušeností a 20 let dodávek na českém trhu! Proč si právě pořídit tepelné čerpadlo od Remko? Tepelné čerpadlo firmy Remko nabízí vyšší úsporu díky použití německé technologie, a to pomocí nové řídící jednotky Smart Control.
Zobrazit vše
© 2018 ALFA VERTICAL s.r.o.
Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským právem.
Tvorba webových stránek & SEO - webSEO.cz